SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

İnternetin aktif kullanımının yaygınlaşması ile birlikte hayatımıza giren sosyal medya hızla büyüyerek klasik medya mecralarının yerlerini almaya başladı. Gelişen ve değişen teknolojilere ayak uydurarak markanız için doğru sosyal medya platformlarında dijital kimlik oluşturma, içerik yönetimi, sosyal medya planlama, hedef kitle analizi, dijital reklamlar, blog yönetimi, online itibar ve kriz yönetimi, yorum takibi, ve raporlama süreçlerinin yönetimini sağlıyoruz.

 

Dijital Kimlik

Markanızın kurumsal kimliğine bağlı kalarak, dijital platformlar üzerinde ve sosyal medya kanallarına uygun dijital kimliğini oluşturuyor ya da var olan kimliğin düzenlenmesi görevini üstleniyoruz.

“Content is king”  “İçerik kraldır.”

Bill Gates.

 

İçerik Yönetimi

Markanız için yaratıcı, özgün ve gündemi takip eden kaliteli içerikler oluşturuyoruz. İnternetin sağladığı hızlı bir dünyada orijinal ve benzersiz içeriklerin gücüne inanıyoruz.

 

Sosyal Medya Planlama

Planlı çalışmayı seviyoruz. Markalarımız ile çalışırken belirlenen sosyal medya stratejilerine göre aylık ya da haftalık planlamalar hazırlıyoruz.

 

Hedef Kitle Analizi

Markalarımızın stratejileri doğrultusunda sosyal medya mecralarında markamıza en uygun olan hedef kitleyi analiz ediyoruz.

 

Dijital Reklamlar

Doğru içeriğin doğru sosyal medya platformlarında doğru stratejilerle doğru hedef kitleye ulaşmasını sağlıyoruz.

 

Sosyal Müşteri İlişkileri Yönetimi

Sosyal medya platformları üzerinden yapılan tüm yorumların, sorulan tüm soruların cevaplanmasını sağlıyoruz.

 

Sosyal Medya Raporları 

Markanıza özel sunduğumuz raporlarla sosyal medya takipçi sayıları, en çok beğenilen içerikler, paylaşılan içerik sayısı, takipçilerin demografik özellikleri, erişim – etkileşim oranları, post görüntülenme oranları, sosyal medya için doğru yayın saatleri listesi ve en aktif takipçilerin listesiyle birlikte rakiplerinizin analizlerini aylık değerlendirmelerle sunuyoruz.