SOSYAL MEDYA EĞİTİMLERİ

Dijital mecraların aktif kullanılması ile birlikte uzmanlık alanları farklı şekillerde evrimleşti. Markanız, ya da yöneteceğiniz markalar için neredeyse zorunluluk haline gelen sosyal medya platformlarını etkin kullanmaya yönelik uzmanlık eğitimlerimiz ile kariyerinizi yönlendirmeye hazır mısınız?

 

Kurumsal Markalara Özel

 

Çalışan Olarak Sosyal Medya Bilincine Sahip Olmak

Bir şirket çalışanı olarak sosyal medyayı tanımak, doğru kullanmak ve dijital medya okur – yazarlığı bilincine sahip olmak adına verilen temel eğitimdir.

 

Kurumsal Sosyal Medya Eğitimi

Kurumunuzun sosyal medyasını çalışanlarınıza tanıtmak, sosyal medya projelerinizden, hedef ve gelecek planlarınızdan bahsederek kurum içi iletişiminizi sosyal medyaya taşımak üzerine verilen temel eğitimdir.

 

Linkedin Eğitimi

Kurulduğu yıldan bugüne kadar önemini katlayarak arttıran Linkedin’i tanımak, kariyerimizi geliştirmek için nasıl kullanmamız gerektiğini kavramak ve firmaların nasıl temsil edildiğinin bilgilerini sunan temel eğitimdir.

 

Bireysel ve Küçük İşletmelere Özel

 

Sosyal Medya ve Dijital Reklamlar Temel Eğitimi

Dijital kimlik yaratma, hedef kitle analizleri, sosyal medya mecralarını tanımak ve özgün içerik üreterek dijital kampanya stratejilerinin oluşturulacağı gerçek zamanlı dijital reklamların (Facebook ve Instagram) verileceği ve raporlanacağı temel sosyal medya eğitimidir.

 

İşimde Sosyal Medya ve Dijital Reklamlar Eğitimi

Dijital kimliğinize uygun sosyal medya platformlarını etkin kullanmanızı sağlayacak eğitim içeriğinde; dijital dünyayı anlayarak yeni gelişmelerden haberdar olmanızı sağlayan bloglardan, içerik etkileşiminizi arttıracak altın kurallara, doğru hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayacak dijital reklam platformlarını kullanarak (Facebook ve Instagram reklamları) ve raporlama hakkında ayrıntılı bilgiler sunulmaktadır.

 

Sosyal Medyada Yaratıcı İçerik Geliştirme Eğitimi

Sosyal medya mecraları hakkında temel bilgi paylaşımının ardından içerik pazarlaması hakkında detayların anlatıldığı yaratıcılığınızı nasıl geliştireceğiniz ve yönlendireceğiniz, hedef kitlenize özel içeriklerin nasıl hazırladığını inceleyeceğimiz temel bir eğitimdir.